Zavřít okno

OVATEL Home - Výhody služby

( 28. dubna 2007 )


Se službou OVATEL Home Vám přináší společnost OVANET a.s. telefonní linku ZDARMA. Jediné, co potřebujete, je jakékoliv vyhovující připojení k Internetu. Klasické pevné telefonní lince se OVATEL Home ve všech směrech vyrovná a v mnoha ji i předčí.

Posuďte sami výhody volání s OVATEL Home:

Zřízení služby ZDARMA

Nechceme po Vás nic za zřízení služby. Náš systém je plně automatizovaný, proto nevidíme důvod, proč Vám účtovat poplatky.

zavřít
Neplatíte ŽÁDNÝ paušál

Ano, je to pravda. Jedná se o model, na který jste možná byli dodnes zvyklí jen u mobilních operátorů. Prostě si nabijte kredit a volejte. Nám ani nikomu jinému už nikdy neplaťte žádné paušální poplatky. Pokud ještě máte pevnou linku, pak se stane zcela zbytečnou a můžete ji klidně zrušit.

zavřít
NEJLEVNĚJŠÍ volání v ČR – 0,33 Kč (0,39 Kč vč. DPH)

Nabízíme Vám nejnižší ceny volání v ČR i do zahraničí při nadstandardní kvalitě.

zavřít
Sami si BEZPLATNĚ vyberte vlastní, veřejně dovolatelné, TELEFONNÍ ČÍSLO

Líbí se Vám některé z našich čísel? Pokud je ještě k dispozici, proč si právě to Vaše nevyberete? Telefonní číslo od nás se ničím neliší od čísel ostatních operátorů.

zavřít
Získáte možnost volat ZDARMA na ostravské úřady, a také všem uživatelům naší i partnerských sítí

Možná znáte počítačové programy, které umožňují telefonování přes Internet zdarma. U nás můžete volat zdarma i z telefonu. Pokud Vaši přátelé také využívají výhod služby OVATEL Home, nebo využívají službu některého z našich partnerů, voláte jim vždy automaticky zdarma. Navíc pro Vás také zajišťujeme bezplatné volání na Magistrát města Ostravy a všech 23 úřadů městských obvodů Statutárního města Ostravy.

zavřít
Platíte JEN to, co opravdu provoláte

U mnohých operátorů telefonujete s minutovou i vyšší tarifikaci. Nechceme Vás podvádět, proto Vám poskytujeme vteřinovou tarifikaci. Pokud Váš hovor bude dlouhý například půl minuty, zaplatíte nám za půlminutový hovor. U minutové tarifikace ostatních operátorů platíte vždy za každou započatou minutu, a proto za 61 vteřinový hovor zaplatíte minuty dvě. To Vám u nás nehrozí. U nás platíte jen za to, co skutečně provoláte.

zavřít
100% POKRYTÍ

Služba OVATEL Home je dostupná všude, kde je možno zajistit připojení k Internetu, a je proto nabízena na celém území Moravskoslezského kraje.

zavřít
Máte neustále absolutní kontrolu nad svým účtem díky on-line výpisu Vašich hovorů

Chcete se podívat, jaký máte zůstatek na účtu nebo kolik Vás stál poslední hovor? Po přihlášení na Váš internetový účet máte kdykoliv možnost zkontrolovat Váš kredit nebo třeba zobrazit přehled Vašich hovorů.

zavřít
Zajišťujeme pro Vás trvale nejvýhodnější volání do zahraničí

Již dnes jsou naše ceny do zahraničí bezkonkurenční. Nám to ale nestačí, a proto se pro Vás snažíme neustále domlouvat ještě výhodnější podmínky pro volání do zahraničí.

zavřít
Možnost nezávazného otestování služby ZDARMA

Abychom dokázali kvalitu námi poskytovaných služeb, nabízíme Vám možnost bezplatného otestování naší služby.

zavřít
Je libo TELEFON bez počítače nebo raději volání z Vašeho PC

K telefonování s námi Vám stačí IP telefon či „klasický“ telefon s VOIP bránou bez počítače. Pokud ale chcete, můžete telefonovat přímo z počítače bez telefonního přístroje. Volba je jen na Vás.

zavřít

 

Nemusíte hledat v naší nabídce žádnou fintu nebo háček, prostě tam není. Chceme se s Vámi podělit o naše výhody a získat tak ve Vás spokojeného a věrného zákazníka.