O společnosti

  • Novinky
  • Řídící orgány
  • Kariéra
  • Společenská odpovědnost
  • Kontakty
  • Ke stažení ...
  • Operátor kontaktního centra

    Náplň práce:

    • Samostatná a profesionální komunikace se zákazníkem po telefonu
    • Vyřízení cca 20 telefonických hovorů za hodinu
    • Rychlé odbavení a uspokojení požadavku zákazníka
    • Spolupráce s ostatními členy týmu
    • Učení se nových věcí, soustavná příprava na výkon práce
    • Schopnost odolávat možným nepříjemným situacím
    • Samostatné řešení standardní situace

    Požadujeme:

    • Ukončené SŠ vzdělání
    • Praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici
    • Samostatnost, komunikativnost
    • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti
    • Zvládání psychické zátěže
    • Schopnost práce v týmu a zájem o sebevzdělávání
    • Časová nezávislost a ochota pracovat
    • Znalost práce na PC (MS Office)

    Nabízíme:

    • zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti
    • samostatnou a tvůrčí práci s lidmi orientovanou na výsledek
    • práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu 7 operátorů
    • moderní technické zázemí
    • zaměstnanecké výhody_stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní připojištění, čerpání ze sociálního fondu
    • motivující finanční ohodnocení
    • možnost dalšího osobního i profesního růstu
    • práci ve dvousměnném provozu - pondělí – pátek max. do 17,00hod.
    • pracoviště Ostrava

    Nástup od 1.9.2017

    V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail:
    personal@ovanet.cz